baz kalıp – Arıcı Tasarım Kalıp ofisi

Category Archive baz kalıp

ileadmin

Baz kalıp Modelleri

Arıcı Tasarım – Sürdürülebilir ürün Afrika’da üretilen Pamuk ile üretilen kumaşa uygun tasarım kalıbı ince kot şort kalıbı Normal yükselişte, ışık tahrip etkileri ve tarak için hem Bir kumaş kemer ile sıkı denim kalitesine uygun yapılmış kalıbı Rahat ve rahat birleştirilebilir çizim çalışır markanıza.Arıcı Tasarım Fark yaratan Denim: Kumaşın’ın bu serin kot şortları, modaya mahsus yıkılmış efektler ile ve görünüşe bohem bir dokunuş katan şık bir kumaş kemere sahip kalıp çizimi.Kalıp-ofis.com çizimi hem kotun rahat tarzının yanı sıra sırttaki serin logo dikişinin altını çizen hem istenildiği gibi yuvarlanabilir kalıp çalışması.Arıcı Tasarım kalıbı Kot pantolon, normal bir yükselme ve şekil veren bir uyum ile gelir, gerginlik özellikle iyi bir uyum sağlar çizim çalışması sunar.Markanızın kombinin’de Spor bir gömlek veya tişört ve deri sandaleti birleştirin – işte Arıcı Tasarım’ın kot şort kalıbı ile rahat günlük görünüm sunun!

Anasayfa

ileadmin

Modelist kalıp ofisi

Arıcı Tasarım slim fit kot pantolon, kalıbı çizimi Dar konik bacak ile şık tüp Spandeks içeriği ile mükemmel uyum pantolon kalıbı çizimi sunar.Arıcı ile streç kot ikinci bir cilt gibi kalıp çizimi oturur!çizim Tüp trendine karşılık gelen 5-cep tarzında bir kot arayan markalar için mükemmel çizim. Arıcı Tasarım, kullanılan görünümdeki detaylar ve entegre koltuk katlarıyla tamamlanan kalıp çizimi sunar.Tasarım kalıbı çizimi buna ek olarak, bayan kot iyi görünen ve birçok stilleri için harika bir kombinasyon ortağı olarak uygun çizim:Kalıp-ofisi için bir bluz ile sportif görünüm için gömlek ve bir deri ceket daha Sunmak.Model Yüksek streç sayesinde de çok hoş bir şekilde oturan çok yetenekli kalıp çizimi.Kalıp-ofisi.com İdeal kot pantolon için yapılan arama, Arıcı ile streç kot kalıbı ile müşterinize sunmak için hazılar.

Anasayfa

ileadmin

Ceket kalıbı modelleri

Arıcı Tasarım baz kalıbı eğlence veya spor için büyük ter ceket çizimi Giymek için çok rahat, içinde pürüzlü Casual sportif kalıp Pamuk / spandex bağlayıcılar Gizli metal fermuarlı çok yönlü temel model sunuyor markanıza….Kalıp-ofisi.com Fruit of the Loom’un basit ter ceketi harika bir his-güzel parça kalıbı çiziyor.tasarimkalibi.com Stand-up yakalı, tam uzunlukta fermuarlı ve ön kısmındaki split kanguru cebi ile model, sportif bir ceketin tüm tipik detaylarını getiren çizim.Birçok model çalışmamız’da hem uzun hem de uzun kollular üzerinde geniş manşetli kalıp çizdiğimizi bahsetmiyor çalışıyoruz.Tasarım konbilerde kazak, iç kısımda yumuşak bir şekilde fırçalanmış olan rahat malzeme kullanılır ise gerçekten rahat bir çalışma sunumu yapılır. Tasarimkalibi.com’un büyük temel spor ve eğlence için uygun bir ter pantolon veya kot pantolon ile mükemmel kombin çizimi olur. Komplike ve pratik: Bu, Fruit of The Loom’un ter ceket kalıbıdır!

Anasayfa

ileadmin

Arıcı Tasarım Pelerin efektli buruşuk tafta kaban

http://www.kalip-ofisi.com/, un ilkbaharın kalıp çizim modelini, siyah bir etek, tüy süslemeli terlikler ve süslü süslemelerle süslenen bu palto kalıp çizimi çalışması yaptı. Türkiye ve İngiltere’de buruşuk tafta kumaş, kabarık pelerin efektli sitil kolları ve hacimli şekle uyum sağlamak için bir kemer çizimi ile büyük boy koleksiyonunuz içiz hazırlanmış kalıp çizimi. Bu kalıbı özel pantolon veya şort ve tıknaz slaytlar ile sunabileceğiniz güzel kaban çizimi.Çalışma vücut anatomilerine bedenlere göre uyar, normal beden şeklini alır kaban çizimi.Kalıp çiziminde büyük boy bir uyum için tasarlanan kemer çizimi bel kısmına takmak için kullanılabicek tasarım çizimi.Kaban çizimi orta ağırlıkta, esnek olmayan kumaş özelliğine uygun çalışılmıştır.Markanızın vücut anatomisi 175cm / 5’9 “ve İngiltere 8 beden müşteri kitlenize uygun çizim.

 

ANASAYFA

ileadmin

Pelerin etkisi pamuklu- trençkot çizim

http://www.kalip-ofisi.com/ klasik trençkotlarda her zaman böyle taze kıyafet kalıbı çizer- bu en son ‘Arıcı Tasarım’ versiyonu çıkarılabilir bir pelerine sahiptir, bu yüzden birçok şekilde kullanılabilir.Kalıp çalışması hafif pamuklu dokuma kumaşa uygun ve çarpıcı, geniş yakalı ve düğmeli omuz aplikelerine sahip özel sitil kalıp.Markanıza hafifçe kaybolan silueti sindirmek için kendinden kravatlı kemeri kullanarak terzilik üzerine stil veren koleksiyon sunumunuza özel çalımadır.Çalışma vücut anatomisi bedenine uyar, normal beden şeklini alan çizmdir.Kalıpta hafifçe oturması için tasarlanmış, bel kısmına oturmak için kravat kemer kalıpta çizilmiştir. Özelliği çıkarılabilir pelerin Hafif, hafif esnek kumaş üretimine uygun çizim.Vücut Anotomisi 175cm / 5’9 ”ve ABD 2 bedenlere uygun Model çizilmiştir.

ileadmin

Kadife jakarlı blazer

Arıcı Tasarım Kalıp ofisi, Paris’in ‘efsanevi’ Le Palace ‘gece kulübünden www.kalibimodelleri.com Bahar’ 19 koleksiyonu için ilham aldı – mekan (gösterinin gerçekleştiği yer), 70’lerin ve 80’lerin büyük ve yeraltı moda isimleri için önemli bir yerdi.Türkiye ve İtalya’da peluş siyah kadife kumaştan üretilmiş bu hafif gevşek ceket, gümüş ‘AA’ jakar motifleriyle dokunuyor kalıbı çizdi.Tasarım kalın grogren ile kesilmiş ve www.kalip-ofisi.com ‘un imza katı düğme çizimleri sunuma değer kaltan kalıp çizimi. Çizilen kalıp müşteri kitlenizin vücut anotomisine bedene uyar, normal beden formunu alır.Kalıp hafif gevşek bir uyum için çalışılmış ağırlıklı, esnek olmayan kumaşalara uygun çizim.Vücut yapısı modeli 175cm tüketicilere uygun kalıp çizimi.Kalıp % 46 viskon,% 30 polyester,% 24 pamuk; Döşeme:% 50 pamuk,% 50 viskon; Astar:% 100 viskon özelliklerde kumaşlara uygun çizim.

 

ANASAYFA

ileadmin

Kruvaze asimetrik yün ve kaşmir kalıbı

http://www.kalip-ofisi.com/ ‘un en yüksek seçkin kalıplarından biri, belki de bir çift siyah süet botu ile Noel’de bu yakut yünü ve kaşmir karışımlı palto kalıbını koleksiyon çalışması sonrası fotoğraflarını çekebileceğimiz Cambridge Düşesi bir kalıp çizimi.Arıcı Tasarım kalıp ofisinin büyük yakalı, yastıklı omuzlu ve yarı geçirilmiş bir bel ile kruvaze biçiminde güzelce uyarlanmış kalıp çizimi. Kalıp çizimini gerçekten farklı kılan şey, önündeki asimetrik örtü, daha da kadınsı hissettiriyor ve böyle zarif bir hareket yaratan çalışma. Kalıp çalışmasını kırmızı yün ve kaşmir harmanı kruvaze önden düğmeli % 95 yün,% 5 kaşmir; düğmeler:% 100 boynuz (bufalo); Astar: 100% cupro özelliklere uygun kalıp çizildi.Kalıp formu bedeninize uyar, normal bedeninizi alır, göğüs ve bele takılacak şekilde tasarlanmış, kalça kısmında gevşek ve İç omuz pedleri ile Ağırlıklı, esnek olmayan kumaş kullanılması önerilir.Tüketiciler Modeli kıvrımlı figürlü olanlar bir sonraki bedenleri almak isteyebilinecek çizim.Vücut Anotomisi 177cm olan tüketiciler için ideal bir çalışma.

ileadmin

Kaşmir pardesü

Arıcı Tasarım bu kış bir kahraman yatırım yapmak istiyorsan, http://www.kalip-ofisi.com/ ‘un palto çizimini öneriyoruz – sadece inanılmaz derecede sıcak kaşmir kumaşa yapılmış değil, aynı zamanda zamansız tasarımı da her eğilimi geride bırakacak şık bir çizim. Çalışma bu stil’de kolay katmanlama için tamamen astarlanmıştır ve müşterilerinizin gardırobundaki hemen hemen her şeyle birlikte gelen çok yönlü bir kum tonun renk ile özel bir çizim. Çizim bedeninize uyar, normal bedeninizi alır hafif gevşek bir uyum için tasarlanmış önden düğmeli çizim. Kumaş özelliği orta ağırlıkta, esnek olmayan kum kaşmir % 100 kaşmir; Astar:% 100 viskon kumaş özelliğne uygun kalıp çizim çalışıldı. Çizimde modeli 175cm boy anotomisi bayan 5’9 beden olarak “ve ABD kullanıyor kalıp çizimin.

 

 

ileadmin

Köpüklü Kum Baskılı İpek-Organze Maksi Etek

 

Kalibimodelleri.com’un köpüklü kum baskılı ipek-organze maksi etek Adlı etiketinin 15. yıldönümünü kutlamak için, Salim Arıcı, http://www.kalip-ofisi.com/ `un bahar yaz tasarım samimi bir Resort ’19 şov kalbı . Müşterilerin kombinlerine özel tasarım kalıbı yerli çizim sunup şık etek ile kendilerinin özel olduğunu hissettirdi. Çalışmada bu “Köpüklü Kum” saran etek, tropik bir motifle basılmış ve yürürken güzelce kayganlaşacak olan ağırlıksız ipek organze katmanlarına uygun kalıp çizdi. Büyük boy bir yay, sırtı süslerken, saten astarlı astar, ince yüzeyi yumuşak bedeninize uyar, normal bedeninizi alır çizim. Kalıp çalışması silinebilir tasarım, ayarlanabilir bir uyum için belden bağlar kalbı çizdi. Kumaş özelliği hafif, akışkan, esnek olmayan kumaş şeftali ve papatya ipek-organze renk uygun-% 100 ipek önerilmekte. Kalıp çizimi modeli 180cm boylu hanımefendiler uygun düşünülüp yandan gizli kanca çalışması uygulanabileceği düşünüldü.Çalışmanın kullanan tüketicilere kullanım aşamasında Kuru temizleme önerisinde bulunulması önemlidir.

Anasayfa

ileadmin

Nişantaşı ipek saten mini elbise kalıbı

Salim Arıcı, Kalıp ofisi Spring ’19 koleksiyonundan önemli bir temadır ve bu mini elbiseye gerçek bir’ 80’lerin ruhunu verir. www.kalip-ofisi.com‘un Kum saati şeklini vurgulamak için dantelli ve toplanmış ipek satenden kesilmiş, kabarık omuzlar ve gözü belinize doğru çeken dalgalı bir V yaka Tasarım kalıbı çizim. Arıcı Tasarım kalıp ofisi küpelerinizi kristal süslemeli tokayla eşleştirin ve ince sandaletlerle stilize edilmesini önerir. Arıcı tasarım kalıp ofisi çizimi bedeninize uyar, normal bedeninizi alır Kıvrımlı figürlü olanlar bir sonraki bedenleri almak isteyebilen çizim.Çizim Yakın oturması için tasarlandı hafif, esnek olmayan kumaş uygun çizim yaptı.Çizilen Modeli 177cm / 5’10 “dir ve FR 36 giyiyor.Kumaş özelliği kaplan desenli ipek saten % 93 ipek,% 7 elastan karışıma uyumlu kalıp çalıştı.

ANASAYFA